Hakkımızda

Bti, Alman kökenli olup ikinci kuşakta faaliyetlerini sürdüren bir aile şirketidir. Birinci kuşak yerel bir üreticiden Avrupa, Asya ve Afrika’da projeleri olan uluslararası bir şirkete ulaşmıştır, Deneyimiz / tecrübelerimiz 1993 yılına dayanmaktadır. Günümüzde akla gelebilecek her uygulama için 20’den fazla Bitüm bazlı ürün üretmekteyiz. Bu büyüme doğrudan müşteri memnuniyetimizle bağlantılıdır. Kesinlikle müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyor ve müşteriye özel sistem çözümleri sunup geliştiriyoruz. Bu nedenle yıllık ciromuzun% 6’sından fazlasını ARGE çalışmalarımıza yatırım yapmaktayız . Araştırmamızın temel amacı, Avrupa standartlarından (EN) ve çevreden ödün vermeden ürün kalitenin devamlı geliştirilmesi ve Sonuç olarak pratik, müşteri odaklı, son teknoloji çözümler ile uygulamalar sunabilmektir.

Vizyonumuz
Bitümlü kaplamalar alanında lider üretici olmak ve aynı zamanda teknolojik seviyemizi sürekli  geliştirmek.

Misyonumuz
Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına Göre özel ürünler üretmek için en yüksek kaliteyi sunmaktır. Bu yüzden sadece müşterilerimiz arasında uyumlu bir işbirliği ve ortaklılık yanı sıra, aynı zamanda şirketimizdeki her çalışan arasında da uyumlu bir işbirliği ve ortaklık sürdürmekteyiz.

Şeffaflık

Çalışmalarımızı şeffaf hale getirmeye kararlıyız. ihtiyaçların ve hedeflerin net bir şekilde iletilmesiyle yeni çözümlerin mümkün olmasını sağlamaktayız.

Ortaklık ve Ekip Çalışması

Uyumlu bir işbirliği ve ortaklık sadece bizimle müşteri arasında değil, aynı zamanda şirketimizdeki her çalışan arasında da önemlidir. Sonuç olarak, herkesin fikir ve önerilerine açık olup dikkatle ve aktif olarak değerlendiriyoruz. Yeni öneriler, fikirler ve görüşler sayesinde yenilikçi konseptler elde edip , yeni ürünler ve sistem çözümlerin önünü açmış oluyoruz.

Kusursuz Kalite

Avrupa normlarına ve standartlarına uyarak daima yüksek kaliteli ürünler üretmekteyiz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik sorumluluk demektir. Doğa, toplum ve ekonomi konusundaki önceliğimiz her zaman kararlarımızın ve eylemlerimizin geleceğine uzun vadeli bir bakış gerektirir.

Bütünlük

Dürüstlük, ahlaki ve etik davranış gerektirir. Sadece dürüstlük ve güven ile başarının mümkün olduğuna inanıyoruz. Dürüstçe, kurumsal değerlerimize uygun, saygılı ve samimi çalışma ve yükümlülük ile çalışmalarımızı yerine getirmekteyiz . Bu, sözünde durmak ve sadık kalmak demektir.